TREASURE X ALIEN Pitva vetřelce

Projděte všech 26 úrovní dobrodružství Treasure X Aliens Pitva vetřelce! Položte mimozemského brouka na záda na operační tác. Rozřízněte mu břicho, otevřete sáček se střevy. Zachraňte lovce pokladů, který je uvnitř. Vyjměte střevo a stiskněte ho. Střevo praskne a vyteče krásný sliz! Najděte zbraň lovce pokladů. Rozloupněte mimozemskou lebku a otevřete mozek. Jaký poklad najdete?

799,00 Kč
S DPH
Počet
skladem

Popis hračky TREASURE X ALIEN Pitva vetřelce. Projděte všech 26 úrovní dobrodružství Treasure X Aliens Pitva vetřelce! Položte mimozemského brouka na záda na operační tác. Rozřízněte mu břicho, otevřete sáček se střevy. Zachraňte lovce pokladů, který je uvnitř. Vyjměte střevo a stiskněte ho. Střevo praskne a vyteče krásný sliz! Najděte zbraň lovce pokladů. Rozloupněte mimozemskou lebku a otevřete mozek. Jaký poklad najdete? Bude to skutečný drahokam?
Postavte brouka na nohy a bude sloužit Lovci jako bojové vozidlo!
Obsah: 1 mimozemský brouk, 1 mozek, 1 sáček se střevem, 1 střevo, 1 sliz, 1 figurka lovce pokladů, 1 zbraň, 1 poklad, 3 potvůrky, 1 příslušenství k vozidlu, 1 nářadí, 1 návod.

MO-41550
55 ks
Nový produkt